Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető, Budapest » Ref.: AR-1086

Építésvezetőt keresünk lakásépítéssel foglalkozó partnerünk részére a belvárosba.

Feladatok:

  • Projektek napi szintű műszaki irányítása, műemlék épületeken kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, ellenőrzése; projekt team tagok irányítása
  • Alvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • A projekt naprakész dokumentálása, nyomon követése;
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom betartása, betartatása
  • Kivitelezés minőségi ellenőrzése;
  • Ütemtervek készítése és azok betartatása;
  • Együttműködés a hatóságokkal;
  • Építési napló vezetése, ellenőrzése.
  • Megrendelői és alvállalkozói kooperációk vezetése
  • Alvállalkozók kiválasztásában való részvétel
  • Projektjelentések készítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség,
  • Legalább 3 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE
  • Kimagasló szervező és problémamegoldó készség,
  • Magas szintű kommunikációs készség,
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság

Előnyök:

  • Angol, ukrán, román, orosz nyelvtudás,
  • CAD-es tervezői programok ismerete
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság műemléki szakterületen MV-É-M

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos projektek

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület