Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Területi képviselő, acélkereskedelmi cég, Hajdú- és Szabolcs megye » Ref.: AR-1085

Területi képviselőt keresünk acélkereskedelmi partnerünk részére a hajdú- és szabolcs megyei partnerek látogatására.

Feladatok:

  • Már meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ajánlatadás
  • Rendelések felvétele
  • Reklamációkezelés
  • Új, potenciális kliensek felkutatása
  • Utazási hajlandóság Hajdú- és Szabolcs megye területén
  • Vezetőség által meghatározott tervszámok teljesítése

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Értékesítői és terepmunkában szerzett tapasztalat
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartásban, akvirálásban szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási tapasztalat
  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Céges autó
  • Laptop, telefon

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye